Kanciapa: historie nieprawdziwe
[trwa] Niepodległość Tytanów - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Obszar startowy gier (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-10.html)
+--- Wątek: [trwa] Niepodległość Tytanów (/thread-688.html)

Strony: 1 2 3


RE: [otwarte] Niepodległość Tytanów - Czerwony - 11.08.2020

Hm, no to w burzliwym 1919 roku może tydzień byłby ok...


RE: [otwarte] Niepodległość Tytanów - Saint/Pisces Aphrodite - 12.08.2020

Skoro jest pytanie czy miesiąc, czy tydzień to powiedziałbym, a czemu nie pół miesiąca?


RE: [otwarte] Niepodległość Tytanów - Szmer - 12.08.2020

Bo niewiele osób myśli w półmiesiącach i czasami jest to 15 i pół dnia. Ale jeśli chcecie obaj pół miesiąca, to może być pół miesiąca jako rozwiązanie w połowie drogi.

Aha, i jeszcze w kwestii przeniesienia się na lastinn. Wtedy może być szansa na dołączenie się jakichś randomów, ale z drugiej strony mamy na pewno jeden temat i brak tajnych. Ja i tak planuję minimalistycznie i jakoś mocno regulować tajne, ale możemy też póki co poeksperymentować w większej swobodzie własnego forum.


RE: [otwarte] Niepodległość Tytanów - Czerwony - 12.08.2020

Cytat:Bo niewiele osób myśli w półmiesiącach i czasami jest to 15 i pół dnia. Ale jeśli chcecie obaj pół miesiąca, to może być pół miesiąca jako rozwiązanie w połowie drogi.

Wolę 2 tygodnie jako kompromis. W tej jednostce myśli mi się łatwiej.

Cytat:Aha, i jeszcze w kwestii przeniesienia się na lastinn. Wtedy może być szansa na dołączenie się jakichś randomów, ale z drugiej strony mamy na pewno jeden temat i brak tajnych. Ja i tak planuję minimalistycznie i jakoś mocno regulować tajne, ale możemy też póki co poeksperymentować w większej swobodzie własnego forum.

To już zupełnie jak wolisz.


RE: [otwarte] Niepodległość Tytanów - Saint/Pisces Aphrodite - 12.08.2020

Dwa tygodnie jak najbardziej pasuje. Uważam, że 26 tur na rok to nie jest jeszcze taka katastrofa jak 52 tury na które nie chciałbym się zgadzać.