Kanciapa: historie nieprawdziwe
Pytania do MG - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Późny okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-169.html)
+---- Dział: 8. "Wielka Polska Narodowa" (po przejściach) (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-156.html)
+----- Dział: Poza grą (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-157.html)
+----- Wątek: Pytania do MG (/thread-666.html)



Pytania do MG - Saint/Pisces Aphrodite - 14.09.2017

Jak w temacie wątku.


RE: Pytania do MG - Czerwony - 14.09.2017

Jak duży jest poziom integracji państw Unii Pansłowiańskiej?


RE: Pytania do MG - Saint/Pisces Aphrodite - 14.09.2017

W sensie wspólnego prawa, to czegoś takiego nie ma, ale polityka zewnętrzna i wojsko jest zintegrowane, policja też. Integracja polega obecnie na tym, że Jugosłowianie i Polacy traktują resztę państw jak protektoraty. Napiszę niedługo coś więcej, ale na razie zajmuję się konstytucją.


RE: Pytania do MG - Czerwony - 23.09.2017

Czy jest możliwe, by moja postać była wybrana do Sejmu w okręgu warszawskim? Jeśli nie i stolica jest zdominowana przez KON to uczynię ją senatorem.


RE: Pytania do MG - Saint/Pisces Aphrodite - 23.09.2017

Jest jak najbardziej możliwe. W Warszawie są na pewno jakieś osiedla przy zakładach przemysłowych w których Radykalne Centrum ma spore poparcie.


RE: Pytania do MG - Czerwony - 27.09.2017

Zrobisz jakiś event startowy?
W którym podforum mają być spotkania irl (jakieś knajpy i inne takie)?


RE: Pytania do MG - Saint/Pisces Aphrodite - 27.09.2017

Zrobię ewent startowy. Choć liczę jeszcze trochę na jakiś odzew Ułana. Napisałem do niego e-mail (ten który jest podany użytkownikom) poszukam jeszcze czy mam jakiś dostęp do mojego GG i czy tam go gdzieś nie ma.

Mogą być w mediach. Tam z założenia miały być bardziej spotkania z wyborcami, ale uznaję że zachowanie w miejscu publicznym też jest jakimś elementem wizerunku medialnego.