Kanciapa: historie nieprawdziwe
[zamknięte] Gra pod strasznym tytułem - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Obszar startowy gier (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-10.html)
+--- Wątek: [zamknięte] Gra pod strasznym tytułem (/thread-655.html)

Strony: 1 2 3


RE: [otwarte] Gra pod strasznym tytułem - Saint/Pisces Aphrodite - 12.03.2017

Ten okres mogę skasować. Zostawiłbym tylko okres krysznaicki w czasie gdy wędrował po Ameryce z hipisami i gdy pod przymusem wrócił.


RE: [otwarte] Gra pod strasznym tytułem - Szmer - 13.03.2017

Łał. Z jednej strony cieszy mnie, że jeszcze ktoś tutaj myśli o graniu w coś na Kanciapie, z drugiej nie mam specjalnie pomysłu na jakaś ciekawą postać.

Doceniam zdolności Wisznu w przyrządzaniu religijnych szejków (, sułtanów) i koktajli Tongue


RE: [otwarte] Gra pod strasznym tytułem - Saint/Pisces Aphrodite - 14.03.2017

Umieściłem post promujący na stronie Kanciapy na FB i Liczę Szmerze, że jednak coś wymyślisz. Przydałaby się jakaś opozycja.


RE: [otwarte] Gra pod strasznym tytułem - pajęczyca - 14.03.2017

Nie będę grać ale chciałem z tego miejsca pozdrowić Czerwonego i Szmera.

Pozdrawiam.


RE: [otwarte] Gra pod strasznym tytułem - Saint/Pisces Aphrodite - 14.03.2017

Wielka szkoda. Liczyłem, że choć zaczniesz.


RE: [otwarte] Gra pod strasznym tytułem - Ogar - 14.03.2017

Również chciałem wszystkich pozdrowić ale znając życie to projekt padnie po tygodniu bo się Wisznu znudzi, więc nie widzę sensu startu.


RE: [otwarte] Gra pod strasznym tytułem - Szmer - 14.03.2017

Jak by nie było, pozostaje jedno pytanie: jaki jest straszny tytuł.


RE: [otwarte] Gra pod strasznym tytułem - Saint/Pisces Aphrodite - 14.03.2017

Podsumowując. Jedna osoba spełniła warunki zgłoszenia, jedna nie określiła się dokładnie czy takie warunki spełnia i dwie poinformowały o tym, że nie będą grały. Zostaje jeszcze Ułan i może Ruski z osób, które tutaj zaglądają, ewentualnie znowu nawiedzi nas Nerkare. W takiej sytuacji słabo widzę możliwość uruchomienia gry, a szkoda.


RE: [otwarte] Gra pod strasznym tytułem - Saint/Pisces Aphrodite - 15.03.2017

Ordynacja do Sejmu opiera się na jednomandatowych okręgach wyborczych w których kandydat musi uzyskać większość absolutną. Jeśli w pierwszej turze żaden z kandydatów jej nie osiągnął dochodzi do drugiej tury w której uczestniczą kandydaci z pierwszym i drugim wynikiem.

Ordynacja do Senatu jest głosowaniem na zamknięte listy krajowe przy braku progu wyborczego i tak zmodyfikowanej metodzie Harego-Niemeyera, by każda lista otrzymywała parzystą liczbę mandatów. Połowa miejsc jest zarezerwowana dla kobiet, a druga dla mężczyzn.


RE: [otwarte] Gra pod strasznym tytułem - UłanoHusarz - 18.03.2017

Wilhelm Krokowski - Syn spolonizowanego członka rodziny von Krockowów, studiował w RFN i jest absolwentem uczelni w Kilonii. Monarchista, jeden z głośniejszych opozycjonistów reżimu, zatwardziały antykomunista i antysocjalista.