Kanciapa: historie nieprawdziwe
[zakończona] Ante 9 - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Obszar startowy gier (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-10.html)
+--- Wątek: [zakończona] Ante 9 (/thread-586.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: [otwarte] Ante 9 - Saint/Pisces Aphrodite - 09.03.2016

(09.03.2016, 14:59)Ogar napisał(a): Zgłaszam się na socjalistę, postać wrzucę potem - Hetman będzie NPC.

Pajęczyca już się zgłosiła. Nie wiem czy będzie chciała się wycofać.


RE: [otwarte] Ante 9 - Czerwony - 09.03.2016

Cytat:Gdzie jest taki komunikat ententy.

Powodem interwencji w RTN miała być m.in. walka z rewolucją. Jest w kronice.

Cytat:A co do warlordyzmu, to nieodłączny element tych gierek, jak możesz nam go zabierać.

Nieodłączny element upadków edycji Tongue


RE: [otwarte] Ante 9 - Saint/Pisces Aphrodite - 09.03.2016

(09.03.2016, 15:06)Czerwony napisał(a): Powodem interwencji w RTN miała być m.in. walka z rewolucją. Jest w kronice.
Mi to wygląda na pretekst. Gdyby naprawdę chcieli walczyć z rewolucją, to byłyby jakieś rozmowy, czy nie mogą wesprzeć armii RTN w walce z socjalistami.


RE: [otwarte] Ante 9 - Czerwony - 09.03.2016

Tak Wisznu, z pewnością gdy ktoś deklaruje że wchodzi do domu żeby ci przywalić to nie masz się czego bać, bo gdyby naprawdę chciał to wynegocjowałby to z innymi domownikami Rolleyes


RE: [otwarte] Ante 9 - Ogar - 09.03.2016

Generalnie jeżeli brakuje gdzieś stronnictwa do obsadzenia, to poratuje z miłą chęcią.


RE: [otwarte] Ante 9 - Saint/Pisces Aphrodite - 09.03.2016

Zmienię trochę analogię. Jeśli są dwa domy (A i B) i w jednym zalęgły się szczury (dom A), a właściciel sobie z nimi nie radzi, to jego sąsiad (dom B) jeśli chce się pozbyć szczurów, to sprzedaje/pożycza trutkę, a nie wybija drzwi i odcina toporem dłoń właściciela domu ze szczurami.


RE: [otwarte] Ante 9 - Szmer - 09.03.2016

Nie no, akurat to, że to był pretekst jest jasne. Tym bardziej po tym, jak francuska dyplomacja skontaktowała się z ZRL.

Cytat: Nieodłączny element upadków edycji Tongue
Wszystkie edycje upadły, także te bez warlordyzmu, więc twój argument jest inwalidą.


RE: [otwarte] Ante 9 - Saint/Pisces Aphrodite - 09.03.2016

(09.03.2016, 15:16)Ogar napisał(a): Generalnie jeżeli brakuje gdzieś stronnictwa do obsadzenia, to poratuje z miłą chęcią.

Nie brakuje. Ta dyskusja nie ma sensu. Nie przejmuj się nią. Napisz do pajączycy, czy woli grać dotychczasową postacią, czy socjalistą i dogadajcie się między sobą jak rozwiązać kwestię tego krzesła.


RE: [otwarte] Ante 9 - Czerwony - 09.03.2016

Skoro każdy oprócz mnie postawiony ponownie w sytuacji Dalewina optowałby za układami z ententą to zaczynanie gry z odwrotnym założeniem nie ma sensu Tongue

Szmer: no tak, każda edycja musi prędzej czy później upaść, ale chyba warlordyzm miał tendencję do prowokowania upadku.


RE: [otwarte] Ante 9 - Saint/Pisces Aphrodite - 09.03.2016

(09.03.2016, 15:21)Czerwony napisał(a): Skoro każdy oprócz mnie postawiony ponownie w sytuacji Dalewina optowałby za układami z ententą to zaczynanie gry z odwrotnym założeniem nie ma sensu Tongue

Szmer: no tak, każda edycja musi prędzej czy później upaść, ale chyba warlordyzm miał tendencję do prowokowania upadku.
Ja byłbym sceptyczny wobec układów z nimi, ale nie wchodziłbym do rządu za darmo.