Kanciapa: historie nieprawdziwe
[zakończona] Ante 9 - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Obszar startowy gier (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-10.html)
+--- Wątek: [zakończona] Ante 9 (/thread-586.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: [otwarte] Ante 9 - pajęczyca - 08.03.2016

Zaklepuję MSZ.


RE: [otwarte] Ante 9 - Saint/Pisces Aphrodite - 08.03.2016

Skoro zaczyna się zaklepywanie, to MSW.


RE: [otwarte] Ante 9 - Czerwony - 08.03.2016

(08.03.2016, 22:26)Ogar napisał(a): na sejmie elekcyjnym dano pełnie praw kobietom, co uważam za dość ważną reformę i dobrze by było chyba o tym wspomnieć Smile W sumie też nie wiem, czemu ona nie uspokoiła w żadnym stopniu nastrojów :/

Może na ten i podobne problemy moglibyśmy założyć jakiś osobny wątek z reminescencjami A6, ale po mojemu - co ciekawego mieliby do roboty gracze opozycji przy stuprocentowej kontroli establiszmentu nad rządem, armią i spokojnych nastrojach? Tongue

O reformie może dopiszę.

Cytat:-chyba po IX 1924 coś się posypało z numerację miesięcy.

Oryginał ma trochę fakapu w tym miejscu i podczas naprawiania wkleiłem to samo dwa razy. Poprawione.


RE: [otwarte] Ante 9 - Czerwony - 08.03.2016

Btw, to tylko propozycje a nie zaklepywanie. Wygrywa uzasadnienie a nie "kto pierwszy ten lepszy".


RE: [otwarte] Ante 9 - Saint/Pisces Aphrodite - 08.03.2016

Nie wyobrażam sobie obecności w rządzie w którym jakiś sarmata nagle nakaże pacyfikować robotników.


RE: [otwarte] Ante 9 - pajęczyca - 08.03.2016

Być może to nie uzasadnienie ale uważam, że moja postać najlepiej nadaje się na MSZ ze wszystkich ze względu na swoje pochodzenie (hrabia, pochodzi z multi-etnicznego regionu, zna wiele języków [wiem, tego nie uwzględniłem w biografii] i mógłby prowadzić rozmowy z Ententą jak i UH bez większych animozji) jak i to, że Szmer pewnie będzie chciał MSW a inne ministerstwa są nudne.


RE: [otwarte] Ante 9 - Szmer - 08.03.2016

Ja już wspomniałem, że chciałbym ministerstwo przemysłu i aprowizacji, czyli pewnie gospodarki, ale bez tej lamerskiej nazwy Tongue Moja postać przemysłowca pasuje na to stanowisko, pewnie nikt inny go nie chce, no i mam szerokie plany organizacji gospodarki wojennej.


RE: [otwarte] Ante 9 - Czerwony - 08.03.2016

(08.03.2016, 22:48)Saint/Pisces Aphrodite napisał(a): Nie wyobrażam sobie obecności w rządzie w którym jakiś sarmata nagle nakaże pacyfikować robotników.

Bardzo mnie to cieszy, bo liczę, że gdyby to nastąpiło to konsekwentnie z rządu wystąpisz. Socjalista nie dostanie resortu siłowego, byłby za bardzo podejrzany Smile


RE: [otwarte] Ante 9 - Saint/Pisces Aphrodite - 08.03.2016

To po co mam być w rządzie? Nie widzę jakiegokolwiek sensu obecności w nim jeśli nie mogę zabezpieczać uczciwości prac policji i służb w czasie w którym zagrożone są prawa mojego elektoratu ze względu na stan wzmożenia rewolucyjnego.


RE: [otwarte] Ante 9 - Czerwony - 08.03.2016

Cytat:To po co mam być w rządzie?

Żeby walczyć z ententą i uratować kraj przed upadkiem.

W drugim zdaniu chyba pomyliły ci się osoby gramatyczne i nie do końca je rozumiem.