Kanciapa: historie nieprawdziwe
Temat do luźniejszych rozmów i spostrzeżeń wewnętrznych - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Późny okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-169.html)
+---- Dział: 6. Rekonkwista (1989) (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-119.html)
+----- Dział: Władze centralne państwa powstańczego (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-124.html)
+------ Dział: Obrady KOP (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-127.html)
+------ Wątek: Temat do luźniejszych rozmów i spostrzeżeń wewnętrznych (/thread-553.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Temat do luźniejszych rozmów i spostrzeżeń wewnętrznych - pajęczyca - 05.11.2015

Ja raczej myślałem o przejęciu ich organizacyjnie, wiecie insygnia i takie tam.


RE: Temat do luźniejszych rozmów i spostrzeżeń wewnętrznych - Czerwony - 05.11.2015

Póki co są bezpieczniejsze za granicą.


RE: Temat do luźniejszych rozmów i spostrzeżeń wewnętrznych - Andrij - 05.11.2015

No to trzeba jechać do Londynu i dogadać się by zachód nas uznał - to już jakiś krok ku postępowi.


RE: Temat do luźniejszych rozmów i spostrzeżeń wewnętrznych - pajęczyca - 05.11.2015

W sumie to bym widział Czerwonego jako dyplo bo my z andrijem chyba jesteśmy zbyt optymistycznie nastawieni Tongue


RE: Temat do luźniejszych rozmów i spostrzeżeń wewnętrznych - Andrij - 05.11.2015

Mój delegat wyjechał z Radomia, nic dziwnego, że tryska optymizmem Big Grin


RE: Temat do luźniejszych rozmów i spostrzeżeń wewnętrznych - Czerwony - 05.11.2015

To niekoniecznie wada. A ja nie bardzo mam postać pod dyplomację.


RE: Temat do luźniejszych rozmów i spostrzeżeń wewnętrznych - UłanoHusarz - 05.11.2015

A ja jestem za stworzeniem "Państwa Podziemnego".


RE: Temat do luźniejszych rozmów i spostrzeżeń wewnętrznych - pajęczyca - 05.11.2015

Przecież już istnieje. Pamiętajmy, że to my w ewentualnych kontaktach z Rządem RP na uchodźstwie to my jesteśmy silniejszym partnerem. Poza tym chyba żadne państwo już ich nie uznaje, ale mogą się mimo wszystko przydać do kontaktów z zagranicą bo mają sporo ludzi w Londynie. Nas chyba nie stać na wysłanie kogoś i utrzymywanie stałego kontaktu na razie a i tak jedna osoba to niewiele by zdziałała. Pomysł przejmowania placówek dyplomatycznych jest godny rozważenia.


RE: Temat do luźniejszych rozmów i spostrzeżeń wewnętrznych - UłanoHusarz - 05.11.2015

A no faktycznie.

Co do pomysłu tegoż... Tak, można wymusić na Rządzie w Londynie przekazanie nam władzy. Smile Mają na tyle słabą pozycję, że nie winni narzekać.


RE: Temat do luźniejszych rozmów i spostrzeżeń wewnętrznych - pajęczyca - 05.11.2015

Z drugiej strony to by była woda na młyn PRONowskiej propagandy, jeszcze zaczęli by nam przypinać sanacyjne łatki czy coś.