Kanciapa: historie nieprawdziwe
[zarzucona] Madagaskar - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Obszar startowy gier (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-10.html)
+--- Wątek: [zarzucona] Madagaskar (/thread-544.html)



[zarzucona] Madagaskar - Saint/Pisces Aphrodite - 01.08.2015

Madagaskar

Warunek startu: Trzy, lub cztery wnioski o postać do 20 sierpnia
Forma deklaracji: post zawierający imię nazwisko, partię postaci (pierwsze dwa wnioski muszą dotyczyć dwóch głównych partii. Od piątego gracza można wybierać dowolną partię.
Zajawka: Kończy się I Wojna Światowa. Relacje z powstającą II Rzecząpospolitą muszą ułożyć nieznający zaborów mieszkańcy dawnej polskiej kolonii na Madagaskarze.  
Szkic scenariusza: Już pisałem i będę wklejał w najbliższych dniach.
Szkic mechaniki: Dość typowa dla gier skupionych wokół parlamentu, z różnymi elementami, które są związane z tradycją Ante jak np. FUSy. Będę dość usilnie walczył z komentarzami z nieistniejącej przestrzeni i bezczasowych i zmuszał do ukonkretnienia przekazu od artykułu w waszych mediach, listów otwartych, wypowiedzi na spotkaniu z wyborcami itp.


RE: Madagaskar - Czerwony - 01.08.2015

Pamiętam, że już kiedyś była taka próba, ale jakoś nie widzę po niej śladu. Czy i tym razem Madagaskar będzie monarchią?


RE: Madagaskar - Saint/Pisces Aphrodite - 02.08.2015

Nie mam zamiaru wprowadzać żadnych zasadniczych zmian względem poprzedniej próby, a ona była na innym forum, którego już nie ma, ale skopiowałem zawartość przed jego wygaśnięciem. Oto ona:

http://wyslijto.pl/plik/oluyixbahg

Oczywiście codziennie będę coś z tego wklejał i wprowadzał kosmetyczne zmiany, bo to jednak 70 stron i nie oczekuję, że każdy je przeczyta, a chciałbym np. zlikwidować nazwę "Naczelnik", czy wprowadzić na czas wojny "Wielką Koalicję", by jednak klęska polityki Madagaskaru w czasie wojny obciążała wszystkich i jednocześnie nikogo personalnie, gdyż był wtedy jakiś tam rząd fachowców.


RE: Madagaskar - UłanoHusarz - 06.08.2015

Ja poczekam na szczegóły z zgłaszaniem się. Tongue


RE: Madagaskar - Czerwony - 08.08.2015

Cytat:codziennie będę coś z tego wklejał

Chyba znowu chęci rozminęły się z możliwościami.