Kanciapa: historie nieprawdziwe
Uwagi nt. gry - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Późny okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-169.html)
+---- Dział: 6. Rekonkwista (1989) (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-119.html)
+----- Dział: O grze (organizacja i info) (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-121.html)
+----- Wątek: Uwagi nt. gry (/thread-506.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 08.07.2015

Zależy jak pojmować żydoliberałów, póki co wydają się zagrożoną mniejszością Tongue


RE: Uwagi nt. gry - pajęczyca - 08.07.2015

Bić solidaruchów!


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 15.07.2015

Przepraszam: jeszcze mi się chyba nie zdarzyło takie zawalenie sprawy "w karierze", więc tym bardziej Sad Tof lajf. Ponieważ szczerze mówiąc nie widzę, żebym znalazł siłę i chęć do napędzania Rekonkwisty teraz (a w każdym razie nie potrafię obiecać), a idea chyba nie jest zła, proponuję oficjalne zawieszenie. Wbrew pozorom, może jak gra poleży to zbudzi jakiś zapał Tongue Alternatywnie, mogę kogoś uczynić MG.


RE: Uwagi nt. gry - Saint/Pisces Aphrodite - 16.07.2015

Chyba jest zbyt mało graczy by jeden z nich zostawał Mistrzem Gry. Przykładowo ja nim zostanę. I co wtedy? Czerwony będzie się spierał z Ułanem?


RE: Uwagi nt. gry - Ruski - 02.11.2015

Wnoszę o przedłużenie czasu na rejestrację ponieważ dziś przeprowadzam się do nowego mieszkania i musimy je opić.


RE: Uwagi nt. gry - Saint/Pisces Aphrodite - 02.11.2015

Podaj imię nazwisko i wiek, a resztę uzupełnisz później i tak inne informacje nie są zazwyczaj wykorzystywane.


RE: Uwagi nt. gry - Ruski - 02.11.2015

Na Fejsie mam podane. HEHEHE.


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 02.11.2015

Można się rejestrować w dowolnym momencie. To znaczy nikt ci nie broni napisać wniosku jutro, jak trochę wytrzeźwiejesz Rolleyes


RE: Uwagi nt. gry - Ruski - 02.11.2015

Szmer, nasz dobry ojciec, zawsze znajdzie wspaniałe rozwiązanie.


RE: Uwagi nt. gry - Czerwony - 02.11.2015

Rezygnuję, MG jest uprzedzony i stawia repy za to, jak gram.