Kanciapa: historie nieprawdziwe
Uwagi nt. gry - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Późny okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-169.html)
+---- Dział: 6. Rekonkwista (1989) (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-119.html)
+----- Dział: O grze (organizacja i info) (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-121.html)
+----- Wątek: Uwagi nt. gry (/thread-506.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 04.07.2015

Ustawy mają być zrozumiałe dla graczy, o ile to możliwe bez guglania i szukania. Amen.


RE: Uwagi nt. gry - Saint/Pisces Aphrodite - 04.07.2015

Ja tam nie rozumiem żadnej z twoich ustaw. Szczególnie na tą powołującą się na Kodeks karny który był wielokrotnie nowelizowany i który nie został uchwalony przez jakikolwiek organ ustawodawczy w grze.


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 04.07.2015

No to trzeba krytykować. Ja wiem, że moje ustawy mają wady Tongue


RE: Uwagi nt. gry - Saint/Pisces Aphrodite - 04.07.2015

Nie rozumiem tego uproszczonego systemu legislacji. To dla mnie zbyt niejasne.


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 06.07.2015

Wiecie co, po namyśle, na żadnej politgierce nie widziałem takiego lol-para-państwa, jak nasz tutejszy rebel state Tongue


RE: Uwagi nt. gry - Czerwony - 06.07.2015

Chyba nie jest tak źle. Na A0 były większe lole, wg mnie.


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 06.07.2015

Mam głównie na myśli inercję w zachowaniu. Gdyby brać pod uwagę groteskowość reżymu, kanibalskie cesarstwo polskie w Mławie to było coś, o co nawet Antyante się nie otarło. Ale ono się chociaż broniło, jak do niego wjechała koalicja, a ja właśnie myślę, jak was pokątnie uchronić przed zjedzeniem w ciągu dwóch tygodni : ]


RE: Uwagi nt. gry - Czerwony - 06.07.2015

Będę się powtarzał, ale kolektywne kierowanie wojskiem nie ma prawa wypalić. Powinien się tym zajmować dowódca okręgu łódzkiego, tylko, że to NPC Tongue Stąd moja inicjatywa ig, by stery przekazać w ręce jednego gracza.


RE: Uwagi nt. gry - pajęczyca - 07.07.2015

Kurcze, wypadałoby odbić najlepsze miasto w Polsce z rąk żydoliberałów ale gra i tak pewnie długo nie pociągnie Tongue


RE: Uwagi nt. gry - Czerwony - 07.07.2015

Gry po stronie UW i tak nie przewidziano.