Kanciapa: historie nieprawdziwe
Uwagi nt. gry - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Późny okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-169.html)
+---- Dział: 6. Rekonkwista (1989) (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-119.html)
+----- Dział: O grze (organizacja i info) (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-121.html)
+----- Wątek: Uwagi nt. gry (/thread-506.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Uwagi nt. gry - Szmer - 25.06.2015

jw.


RE: Uwagi nt. gry - Czerwony - 30.06.2015

Zdaje się, że w internetach nie ma dobrych map województw wg układu 1975 r.


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 30.06.2015

Jak będę miał nadmiar czasu, to naniosę nazwy miast na mapę Ruskiego. Mogę ją udostępnić w formacie .xcf (napisy i granica są w oddzielnych warstwach), jeśli komuś się przyda.


RE: Uwagi nt. gry - Czerwony - 30.06.2015

Chodzi mi raczej o mapy poszczególnych województw do działań taktycznych Tongue Mam taką dla białostockiego, ale tylko na papierze.


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 30.06.2015

Nie chcę zmuszać, ale skaner mejbi? :]


RE: Uwagi nt. gry - Saint/Pisces Aphrodite - 02.07.2015

To jak w końcu jest z prawem? Ustawy mają być proste, czy czepiamy się w nich INGAME każdego sformułowania i powszechnie zrozumiałe skróty wyjaśniamy?


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 03.07.2015

EKPC to nie jest powszechnie zrozumiały skrót. Dowód: musiałem go wyguglać Tongue


RE: Uwagi nt. gry - Saint/Pisces Aphrodite - 04.07.2015

Ale jeśli mamy system uproszczonego ustawodawstwa, to jest to sprawa ON GAME, a nie IN GAME. Inaczej uproszczone ustawy nie mają sensu i należy wprowadzić ustawy nieuproszczone.


RE: Uwagi nt. gry - Czerwony - 04.07.2015

Napisanie w tym miejscu "Europejska Konwencja Praw Człowieka" nie skomplikowałoby ustawy.


RE: Uwagi nt. gry - Saint/Pisces Aphrodite - 04.07.2015

Ale jakie ma to znaczenie IG. Przecież uproszczona legislacja zakłada, że dajemy pełne ustawy, a nie takie jakie są w postach.