Kanciapa: historie nieprawdziwe
[zakończona, reaktywowana później] Rekonkwista (1989) - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Obszar startowy gier (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-10.html)
+--- Wątek: [zakończona, reaktywowana później] Rekonkwista (1989) (/thread-493.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [otwarta] Rekonkwista (1989) - Saint/Pisces Aphrodite - 25.06.2015

Wniosek rekrutacyjny:
1. Polityk: Jan Maria Nuda polityk chadecki z silnym komponentem chłopomańskim, oraz lekkim antyindustrialnym połączonym z raczej nieszkodliwą fascynacją prymitywizmem, oraz luddyzmem.
2. Lord: Zmodyfikowana postać Anny Romanow. Kierunki modyfikacji:
a. olimpijska kariera łuczniczki,
b. zastąpienie komponentu pacyfistycznego i legalistycznego, kontrrewolucyjnym i etyką honorową.


RE: [otwarta] Rekonkwista (1989) - Szmer - 25.06.2015

Składaj normalne wnioski o postać, tu już to bez znaczenia.


RE: [otwarta] Rekonkwista (1989) - Czerwony - 26.06.2015

Może poniewczasie, ale im dłużej czytam o "T" z LGBT tym większa we mnie akceptacja dla postaci Wisznu. Po wyrzuceniu epizodu ze związkiem małżeńskim nie budzi już takiego lęku.


RE: [otwarta] Rekonkwista (1989) - Saint/Pisces Aphrodite - 26.06.2015

Jeśli wrócisz do gry jako postać z lewicy pracowniczej/robotniczej, to jak już wcześniej pisałem jestem gotowy do negocjowania również z tobą tamtej postaci. Zachowując najistotniejsze jej elementy np. nie będę tworzył partii akceptującej legalność aborcji.


RE: [otwarta] Rekonkwista (1989) - Czerwony - 26.06.2015

Kwestię poglądów zdaje się uregulował już Szmer, pod nowymi zasadami trudno byłoby stworzyć tak ekstremalny sojusz jak planowałeś. Złożę wniosek a ty wybierz po prostu postać, którą będzie ci się lepiej grało Tongue


RE: [otwarta] Rekonkwista (1989) - Ojciec Ted - 26.06.2015

Wisznu, o ile Twoja wcześniejsza postać mnie przerażała, to Jan Maria Nuda mimo zupełnego przeciwieństwa ideologicznego do moich poglądów, ma u mnie 9/10. Miałem nadzieję że pojawi się jakaś postać z silnymi nawiązaniami do luddyzmu i anty-industrializmu w swoich poglądach. Fajnie by było jakby ta postać była jeszcze bardziej radykalna i np. inspirowała grupki aktywistów wysadzających w powietrze fabryki Tongue


RE: [otwarta] Rekonkwista (1989) - UłanoHusarz - 26.06.2015

Ja tam poczekam aż wstawicie jakieś wnioski, choć wychodzi na to, że będę w swej nacjonalistyczno-prawicowej kampanii osamotniony. Sad


RE: [otwarta] Rekonkwista (1989) - Saint/Pisces Aphrodite - 26.06.2015

Jeśli chodzi o nacjonalizm to na mnie nie licz. Gdyby miało to ręce i nogi, to zrobiłbym partię z samych Indian i skalpował Polaków.


RE: [otwarta] Rekonkwista (1989) - Szmer - 26.06.2015

Pytanie do was, bo się zastanawiam, kto mógłby być przywódcą wojskowym SW. Na razie przyszedł mi do głowy https://pl.wikipedia.org/wiki/Romuald_Szeremietiew - ale jakoś mam wrażenie, że to może nie być kandydatura idealna Tongue (ostatecznie wykreuję postać ahistoryczną)


RE: [otwarta] Rekonkwista (1989) - UłanoHusarz - 26.06.2015

Ja tam nie mam nic przeciwko.

(PS: Jak widzę fizyków, matematyków, ekonomistów, itp. na stanowisku Ministra Obrony Narodowej, to mnie szlag trafia. -_-)