Kanciapa: historie nieprawdziwe
[Negocjacje] Hotel "George" w Nadarzynie - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Szczytowy okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-168.html)
+---- Dział: 5. Antyante (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-104.html)
+----- Dział: Antyante: Nie ma, kurwa, lekko (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-106.html)
+------ Dział: Za murami Przedmurza (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-108.html)
+------ Wątek: [Negocjacje] Hotel "George" w Nadarzynie (/thread-475.html)



[Negocjacje] Hotel "George" w Nadarzynie - Powsinoga - 09.10.2014

[Obrazek: Ruina-na-rogu-drogi-krajowej-nr-8-i-ulic...darzyn.jpg]
Kiedyś to miejsce było czoko. Teraz niespecjalnie.

Udało wam się zwyciężyć w bitwach I Koalicję Antypolską - Komintern, Niebieskie ludziki i Kuców. Reprezentują ich: Komisarz Hibner, Lord Ikea i Nadkuc. Ich warunki pokoju są następujące:

1. W 2 losowych lokacjach w Polsce (wyłonionej przez maszynę losującą nadzorowaną komisję gier i zakładów tą co jest w lotto) zostaną utworzone Republiki Radzieckie
2. W 2 losowych lokachach zostaną utworzone operetkowe księstwa
3. W 2 losowych lokacjach zostaną utworzone wolnorynkowe śmieszne państwa udające Arizonę a będące Somalią

Jeśli postulaty nie zostaną spełnione, przybędą nowe armie a wojna zostanie wznowiona.

W powietrzu cyrkuluje mały latający diabełek z ryjem Nikity Chruszczowa, z pepeszką zamiast widełek, który próbuje wam wszystkim coś powiedzieć.


RE: [Negocjacje] Hotel "George" w Nadarzynie - Szmer - 09.10.2014

Ach, te koalicje antypolskie. Wysłuchujemy diabełka. Niestety, i tak przegrywamy w następnej turze Tongue

Dla kuców i Sowietów ze Szlonska mam osobne propozycje, o których wiesz z mojego tajnego. Co do Szwecji, myślę. że Pomorze da sobie radę z ewentualną kolejną inwazją, zwłaszcza jeśli się dozbroi.


RE: [Negocjacje] Hotel "George" w Nadarzynie - UłanoHusarz - 09.10.2014

Mam tylu luda i uzbrojenia, że jak mi Szwecja wjedzie to rozgromię ich w jedną turę. Big Grin (Pewnie GM teraz zrobi tak, bym to przegrał)


RE: [Negocjacje] Hotel "George" w Nadarzynie - Powsinoga - 10.10.2014

Latający pod sufitem diabełek w gębą Nikity Chruszczowa, próbuje wręczyć wam pepeszę:
[Obrazek: 2760_Kopia.jpg]
- Pssst! Rozpieprzcie delegację!


RE: [Negocjacje] Hotel "George" w Nadarzynie - Saint/Pisces Aphrodite - 10.10.2014

Kłaniam się Towarzyszowi Chruszczowowi.

Może ocalić chociaż czerwonych? Towarzyszu!


RE: [Negocjacje] Hotel "George" w Nadarzynie - UłanoHusarz - 10.10.2014

A może rozpieprzyć Towarzysza Chruszczowa?


RE: [Negocjacje] Hotel "George" w Nadarzynie - Szmer - 10.10.2014

Może bez przesady, tak się zaczęła założycielska wojna Ante I Tongue


RE: [Negocjacje] Hotel "George" w Nadarzynie - Saint/Pisces Aphrodite - 10.10.2014

OG: Szmerze zaznaczaj wtręty poza grą. /OG

Jeśli Towarzysz poprosi to może być to nawet akt miłosierdzia, ale jako katolik tego typu aktów się wystrzegam.


RE: [Negocjacje] Hotel "George" w Nadarzynie - UłanoHusarz - 10.10.2014

W końcu to kulę nosi Bóg, a nie człowiek.

Szczerzy się na myśl o zastrzeleniu małego diabełka


RE: [Negocjacje] Hotel "George" w Nadarzynie - Powsinoga - 13.10.2014

Negocjacje bez konkluzji, za wyjątkiem Kuców, których żądania zostały pi-razy-drzwi spełnione.

Szwecja i Sowiety będą kontynuować wojnę.