Kanciapa: historie nieprawdziwe
Zeromurale - przepis na grę czy ostatnie tchnienie wakacyjnej nudy? - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Przed-rozmowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Zeromurale - przepis na grę czy ostatnie tchnienie wakacyjnej nudy? (/thread-436.html)

Strony: 1 2


RE: Zeromurale - przepis na grę czy ostatnie tchnienie wakacyjnej nudy? - Lucyfer - 25.09.2014

U nas już tyle razy była zagłada nuklearna. Może lepiej steampunk i po wojnie w której użyto broni biologicznej i chemicznej.


RE: Zeromurale - przepis na grę czy ostatnie tchnienie wakacyjnej nudy? - pajęczyca - 25.09.2014

Broń chemiczna rozwiązałaby problem istnienia Niemców. Jestem za.


RE: Zeromurale - przepis na grę czy ostatnie tchnienie wakacyjnej nudy? - Szmer - 25.09.2014

W grze o Kompanii Wschodnioindyjskiej też nie byłoby Niemców. Poza tym, nie wiem, dlaczego trwa warcholenie na dziko zamiast składania wniosków o grę po Bożemu. Czyżby wszyscy wiedzieli zbyt dobrze, jak się skończy próba zrobienia nowej gierki? Tongue


RE: Zeromurale - przepis na grę czy ostatnie tchnienie wakacyjnej nudy? - pajęczyca - 25.09.2014

Ja nie złożę wniosku póki nie będę miał pewności, że są przynajmniej dwie/trzy osoby które chcą grać.


RE: Zeromurale - przepis na grę czy ostatnie tchnienie wakacyjnej nudy? - Szmer - 25.09.2014

No to właśnie do tego, w zamierzeniu, są wnioski.


RE: Zeromurale - przepis na grę czy ostatnie tchnienie wakacyjnej nudy? - pajęczyca - 25.09.2014

Wnioski się składa gdy jest się przygotowanym a nie idzie do okienka a potem pani mówi, że potrzebne jest zaświadczenie z NFZ oraz dwie kopie formularzu zgłoszeniowego z podpisem wicewojewody. Ty oczywiście ich nie masz i twoja kariera skrzypka się skończyła.