Kanciapa: historie nieprawdziwe
Uwagi nt. gry - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Szczytowy okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-168.html)
+---- Dział: 4. Czerń, Biel, Czerwień (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-103.html)
+----- Dział: 4. Czerń, Biel, Czerwień: organizacja (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-58.html)
+------ Dział: Mechanika, administracja i technika (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-60.html)
+------ Wątek: Uwagi nt. gry (/thread-274.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Uwagi nt. gry - Czerwony - 10.08.2014

http://kanciapa.pbf.net.pl/thread-433-post-4191.html#pid4191

Mirosław Wojtkowiak. Notabene w poprzedniej księdze ten sam błąd, ale jakoś o nim zapomniałem Tongue


RE: Uwagi nt. gry - Ogar - 10.08.2014

Szmer ja mam pytanie- zrobiłem reakcje wojska i akcje ZOL, czemu dostałem punkty tylko raz-zsumowałeś od razu?


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 10.08.2014

Czerw: bo to takie ładne imię Mietek. Ale poprawione.
Ogar: za akcje tajne, nieueventewione nie ma pedeków.


RE: Uwagi nt. gry - Ogar - 10.08.2014

Szmer ja rozumiem, że PDP i LAP są pod kontrolą graczy którzy mają średnią aktywność jednak totalny zanik frekwencji tych dwóch partii w IP to nieco żal w świecie gry.


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 11.08.2014

Ale pula GM-owska z większością parlamentarną to też lekki żal Tongue Nie chciałbym ruszać posłów graczy, którzy oficjalnie grają. Poza tym zdajecie sobie sprawę, że jestem tylko człowiekiem i ogólne zniechęcenie też mi się powoli udziela.


RE: Uwagi nt. gry - Czerwony - 11.08.2014

To co dopiero my mamy powiedzieć. Teraz to po prostu nie ma co robić. Czterech aktywnych graczy (nie pająk, to nie o tobie) to chyba minimum żeby gra jakoś ciągnęła.


RE: Uwagi nt. gry - Ogar - 11.08.2014

Tru, na razie to mamy grę Czerwony, ja vs Szmer. Nawet nie mamy z kim koalicji zawrzeć- czuje się jakbym grał w kooperacyjną planszówkę, gdzie połowa graczy nic nie robi Tongue


RE: Uwagi nt. gry - pajęczyca - 11.08.2014

Szmer, a może chciałbyś zagrać a ja bym pogmował? Ceną eventów długości telegramów można by dalej pociągnąć CBC. Chociaż do miesiąca byśmy dobili Tongue


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 12.08.2014

Możesz mi przypomnieć dziś wieczorem na PW.