Kanciapa: historie nieprawdziwe
Uwagi nt. gry - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Szczytowy okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-168.html)
+---- Dział: 4. Czerń, Biel, Czerwień (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-103.html)
+----- Dział: 4. Czerń, Biel, Czerwień: organizacja (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-58.html)
+------ Dział: Mechanika, administracja i technika (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-60.html)
+------ Wątek: Uwagi nt. gry (/thread-274.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 30.07.2014

W ogóle zorientowałem się, że częścią posłów zagłosowałem odwrotnie, jak to bywa przy wnioskach o odrzucenie. Będę musiał bardziej uważać na przyszłość Tongue


RE: Uwagi nt. gry - Czerwony - 31.07.2014

Jako, że udało się przyjąć pierwszą ustawę, apeluję o umożliwienie odgrywania Senatu (póki jeszcze istnieje Tongue ).

Choćby samych głosowań.


RE: Uwagi nt. gry - Szmer - 31.07.2014

Jeśli jeszcze przynajmniej jeden gracz chce, to możemy tak zrobić. Choć jeśli chcesz robić jakieś kombinacje, to możesz przecież pochachmęcić na tajnym i zrobić eventa Tongue


RE: Uwagi nt. gry - Lucyfer - 31.07.2014

Skoro dajesz taki wymóg, to pomagam koledze Czerwonemu.


RE: Uwagi nt. gry - Czerwony - 01.08.2014

(31.07.2014, 18:45)Szmer napisał(a): Jeśli jeszcze przynajmniej jeden gracz chce, to możemy tak zrobić. Choć jeśli chcesz robić jakieś kombinacje, to możesz przecież pochachmęcić na tajnym i zrobić eventa Tongue

Właśnie o to mi chodzi, by Senat nie był odgrywany przez "chachmęcenie na tajnych".


RE: Uwagi nt. gry - Lucyfer - 01.08.2014

http://kanciapa.pbf.net.pl/thread-388-post-3510.html#pid3510

Zawsze jak grałem w tego typu gry w których nie odgrywa się Komisji Sejmowych pojawienie się projektu ustawy w wątku debaty oznaczało, że jest już po pracy w komisji, wyznaczeniu terminu, przyjęciu planu obrad, kalendarza prac obrad.

Mamy domyślnie uznawać, że wszyscy o danej ustawie wiedzieli od jakiegoś czasu, czy może przyjmować plany posiedzeń, umieszczać kalendarze itd.


RE: Uwagi nt. gry - Zgredźmin - 01.08.2014

Mówię o tym że jak otrzymujesz jakiś projekt to zawsze było tak że najpierw lądował na tajnym Prezydium.


RE: Uwagi nt. gry - Czerwony - 01.08.2014

Cytat:zawsze było tak że najpierw lądował na tajnym Prezydium

Bodaj w jednej edycji coś takiego pamiętam, i nie zdawało egzaminu. Ba, w tej edycji nawet nie wiem, że takie tajne istnieje.

Zgredź wg mnie w dość oczywisty sposób próbuje użyć szczegółów, których w grze nie odgrywamy, jako czegoś co faktycznie nie nastąpiło a powinno. Nie jest w tym pierwszy i pewnie nie ostatni Tongue Ale też i na to zwracałem uwagę, że brzmienie regulaminu obrad powinno być dostosowane do gry i nie stwarzać takich okazji. Brzmienie innych ustaw w zasadzie też Wink


RE: Uwagi nt. gry - Zgredźmin - 01.08.2014

Hej, to nie ja chcę transparentności Tongue Zawsze możecie pozbyć się Sławka i działać dalej w komitywie Big Grin


RE: Uwagi nt. gry - Lucyfer - 01.08.2014

Polecam poczytać uprawnienia Prezydium w Regulaminie.