Kanciapa: historie nieprawdziwe
Rozmowy O Sytuacji W Grze - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Szczytowy okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-168.html)
+---- Dział: 3. Ante Nord (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-53.html)
+----- Dział: Organizacja rozgrywki (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-54.html)
+----- Wątek: Rozmowy O Sytuacji W Grze (/thread-239.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - pajęczyca - 24.06.2014

Przecież monarchiści często opowiadają się za decentralizacją więc z autonomistami mogli by się dogadać. Można by to było wykonać może w jakimś innym kraju, ale w sytuacji w grze to nie ma sensu.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Czerwony - 24.06.2014

To co piszesz miałoby związek, gdyby chodziło o autonomię dla poszególnych rejonów Islandii, ale kwestia dotyczy autonomicznego statusu całej Islandii względem Polski.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - pajęczyca - 24.06.2014

Przeczytałeś drugie zdanie? :I

A tak z ciekawości, dziedziczymy ten dziwny zwyczaj nadawania literek partiom?


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Czerwony - 24.06.2014

Przeczytałem, ale jego szyk skierował moje myśli na inne tory, niż najwidoczniej zamierzałeś.

Co masz na myśli z tym zwyczajem?


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - pajęczyca - 24.06.2014

Partie w Danii, na Wyspach Owczych i na Islandii dostają oficjalne literki które potem mają na kartach do głosowania, według nich jest chyba kolejność list czy coś. Nie wiem jak stary to jest zwyczaj ale jest zabawny.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Czerwony - 24.06.2014

Fajne, ale chyba poniżej growego poziomu abstrakcji.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Czerwony - 25.06.2014

Wrzuciłem szczegółowe wyniki wyborów, żeby może ułatwić tworzenie postaci (gdzie mieszkają i skąd się dostały do parlamentu).

Zastanawia mnie, na co czekacie z zakładaniem tematów? Gra się nie zacznie póki większość graczy tego nie zrobi.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Lucyfer - 25.06.2014

Byłoby wygodniej gdybyś dodał numery okręgów na mapie.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - ers - 25.06.2014

Ja czekam, aż komputer wróci z naprawy. Dziś, może jutro, powinien wrócić. Ale za to w piątek wyjeżdżam na tydzień i nie wiem jak będzie z dostępem do neta i moją obecnością.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Czerwony - 25.06.2014

Nie mówiłem, że jak skończy się sesja to powodem niegrania będą wyjazdy? Big Grin

Po prostu postawmy sobie wszyscy sprawę jasno, że grać nie ma kiedy i wobec tego nie ma sensu podejmować inicjatyw.