Kanciapa: historie nieprawdziwe
Rozmowy O Sytuacji W Grze - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Szczytowy okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-168.html)
+---- Dział: 3. Ante Nord (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-53.html)
+----- Dział: Organizacja rozgrywki (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-54.html)
+----- Wątek: Rozmowy O Sytuacji W Grze (/thread-239.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Czerwony - 11.07.2014

W kwestii Komisji Etyki, wydaje mi się, że skoro Izba Poselska nie obraduje w sposób stały to nie posiada również stałych ciał, czyli taka komisja byłaby powoływana oddzielną uchwałą na każdym posiedzeniu. Ale nie wiem, czy to za bardzo nie komplikuje wam zamiarów.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Ogar - 11.07.2014

Szczerze mówiąc to Izba stałe organy posiada np Marszałka Wink więc wydaje mi się, że nie ma jakieś przeszkody by istniały określone stałe komisje uaktywniające się w trakcie zjazdów.

PS I serio czas zawieszenia obrad musi być ściśle określony? Są procedury, które tego nie przewidują tylko np uznają, że po jakimś czasie zawieszenie posiedzenie kończy się z automatu.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Czerwony - 11.07.2014

Co do komisji, to musiałbym ustalić jej skład a wolę takie rzeczy oddawać graczom, ale jeśli nie będzie sprzeciwu to zrobię to.

Co do czasu zawieszenia to z kolei taki czas musiałby być ściśle określony, więc tego nie unikniemy. A nie wolisz określić go samemu? Tongue


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Ogar - 11.07.2014

Możemy ją powołać ew. uznać, że działa na zasadzie np Konwentu Seniorów czy czegoś w tym stylu. Ja lubią jak najwięcej rzeczy załatwiać w grze, tylko po prostu zawsze dziwne mi się wydaje jeśli jesteśmy w środku kadencji i mamy różne rzeczy nieobsadzone Wink


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Czerwony - 11.07.2014

Ok, zatem komisja etyki funkcjonuje w następującym składzie:
- marszałek (przewodniczy obradom)
- wicemarszałkowie
- delegaci z grup liczących po 10 posłów (czyli SMOK i SLN mają swoich, pozostałe partie muszą już ustalać koalicje)

Jutro o 20 zacznie się (albo i nie) nowa tura. PL i IPD, jeśli nie uaktywnią się do tego czasu, przejdą do puli NPC.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - pajęczyca - 12.07.2014

Daj mnie do NPC, nie mam serca do tej gry. Przepraszam.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Ogar - 12.07.2014

Nie, żebym się czepiał ale moim zdaniem to nieco długo trwało zanim przedstawiciele IPD raczeli się stawić i ja bym to potraktował jako niestawienie się, ale jak tam chcesz Czerwony Wink


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Czerwony - 12.07.2014

Nie bardzo cię rozumiem, Ogar. Jesteś marszałkiem więc mogłeś uznać, że się nie stawili. Zamiast tego ogłosiłeś przerwę która mogła trwać w nieskończoność, a teraz piszesz, że ich przyjście to jednak jest nie stawienie się...


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Szmer - 14.07.2014

Nikt nie protestuje, żeby zamknąć?

Jak nie, to dziękuję wszystkim za grę Shy


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Ogar - 15.07.2014

Sad Smuteczek