Kanciapa: historie nieprawdziwe
Rozmowy O Sytuacji W Grze - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Szczytowy okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-168.html)
+---- Dział: 3. Ante Nord (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-53.html)
+----- Dział: Organizacja rozgrywki (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-54.html)
+----- Wątek: Rozmowy O Sytuacji W Grze (/thread-239.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Czerwony - 26.06.2014

Jak najbardziej, zachęcam.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Szmer - 27.06.2014

Ja tylko zaznaczę, że po kulturalnej rozmowie z Czerwonym z Kiryła Elejsona zrobił się Kirył Eliasson Tongue (może i lepiej, bo bardziej subtelnie)


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Lucyfer - 27.06.2014

Nie ma tematu na nieobecności.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Ojciec Ted - 27.06.2014

Wisznu, ty jesteś jakimś mentalnym bratem bliźniakiem dla kataka? Tongue


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Szmer - 28.06.2014

Czy dobrze wnioskuję z braku reakcji MG, że te nazi-akcje na wiecu PJ są zaakceptowane? Tongue


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Ojciec Ted - 28.06.2014

Nazi-akcej... Dobre! Tongue

To jest czysta zagrywka propagandowa. Co w tym niedozwolonego? Poza grą wiadomo, że PJ nie jest opłacana za niemieckie pieniądze, ale kto mi w grze udowodni, że tak nie jest? Nikt, a elektorat może troszkę Wisznu zbiję na rzecz mojej partii, zwłaszcza ze oboje celujemy w liberałów.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Czerwony - 28.06.2014

Nie bardzo chcę ingerować w komentarze bardziej, niż wypowiedziami NPC. To, że Ted zdecydował się tak odpowiedzieć to też jakiś wkład w dyskusję i możnaby taki sam efekt (tzn. przekrzyczenie adwersarza) uzyskać słowami. Chce, niech ma, nie jest to coś czego nie można fizycznie wykonać.

Natomiast o tym, jak bardzo to się podoba społeczeństwu FP przekona się przy okazji wyborów Tongue Wskazówki "prostujące" będę wam raczej przesyłał na PW, w postaci jakichś komunikatów z dołu partii czy cuś.

A fakt, że jeszcze tego nie zrobiłem wynika z tego, że jadłem kolację :>


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Ojciec Ted - 28.06.2014

Nie mogłeś mi od razu na PW napisać, że to trzeba najpierw negocjować w sprawie uruchomienia rozgłośni, a nie tak z zaskoczenia mi przywaliłeś, że to był niewypał bo nie zgłosiłem tego? To było nie fajne. Nie wiedziałem że tak to trzeba robić Sad


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Czerwony - 28.06.2014

W takim razie konsekwencje ponosisz nie za niewiedzę a za głupotę, bo akurat tego, że rozkręcenie radia wymaga czasu, pozwoleń i pieniędzy można się domyślić. Wymaga nawet dzisiaj, a co dopiero przed II wojną światową. Z góry uprzedzam, że jak będziesz kiedyś chciał zbudować lotnisko albo linię kolejową to też musisz to konsultować, skoro samemu się nie domyślasz że to poza twoim zasięgiem.


RE: Rozmowy O Sytuacji W Grze - Szmer - 28.06.2014

No nie wiem czy zrobienie pirackiego nadajnika jest takie niemożliwe, choć na pewno by trochę poszło hajsu na części Tongue Ale generalnie chyba chodzi o proste elementy elektroniczne.

A co do nazi-akcji: pierwsze skojarzenie to SA i gauleiter Goebbels, serio Tongue