Kanciapa: historie nieprawdziwe
Spamiszcze demoniszcze - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Wolne dyskusje (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-8.html)
+--- Wątek: Spamiszcze demoniszcze (/thread-2.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Odp: Spamiszcze demoniszcze - Ruski - 07.04.2014

W sumie teraz zaciekawiło mnie - czy w historii Antemurale była wykorzystywana postać Ante Pavelicia? Nie przypominam sobie, a jego powiązanie z Ante wydaje mi się oczywiste.


Odp: Spamiszcze demoniszcze - kopia Szmera - 07.04.2014

Być może ktoś już go wcześniej zauważył, ale w grze się chyba nie pojawił. Chorwacja za daleko i za małe toto. Poza tym zwykle scenariusze były z Jugosławią (chyba raz zdołała się rozpaść).


Odp: Spamiszcze demoniszcze - Ruski - 08.04.2014

Dałoby radę zwiększyć rozmiar cytowanego tekstu? Jest dość mały i moim zdaniem niezbyt wygodnie się go czyta :c


Odp: Spamiszcze demoniszcze - Szmer - 08.04.2014

Leppiej?


Odp: Spamiszcze demoniszcze - Ruski - 08.04.2014

Nieco lepiej, spasiba.


Odp: Spamiszcze demoniszcze - Dalewin - 11.04.2014

SPRZECIW! LIBERUM VETO!


Przez dwa tygodnie nie mogłem się zarejestrować bo jakiś idiota dał do regulaminu forum:

Cytat:Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne!!!, obraźliwe, wulgarne, wyrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące orientację seksualną,

A ja właśnie K**wa chciałem napastować pastą do butów na goły t**łek jakichś p**łów. I rozumiem, że powinienem się teraz wyrejestrować?


Odp: Spamiszcze demoniszcze - PYRALGINA - 11.04.2014

Witam pana.


Odp: Spamiszcze demoniszcze - Dalewin - 11.04.2014

A dzień dobry.


Odp: Spamiszcze demoniszcze - kopia Szmera - 12.04.2014

Dalewku kochany, tutaj dopóki naczalstwo patrzy przez palce, można robić co wola Tongue A tak w ogóle to bry.


Odp: Spamiszcze demoniszcze - Dalewin - 12.04.2014

Siemanko siemanko. Szmer, jak to możliwe, że w profilu masz informację o tym iż piszesz 19,333 postów na dzień? To jest 13 postów na minutę.