Kanciapa: historie nieprawdziwe
Pytania - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Szczytowy okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-168.html)
+---- Dział: 1. Wielowódstwo (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-5.html)
+----- Dział: Forum organizacyjne (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-12.html)
+----- Wątek: Pytania (/thread-16.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Odp: Pytania - Czerwony - 07.04.2014

Czy w Rzeczypospolitej działa masoneria?


Odp: Pytania - Czerwony - 07.04.2014

No heeej


Odp: Pytania - PYRALGINA - 07.04.2014

Oczywiście. Nie tak wielu jak za Ciołka, ale zawsze jest to bardzo wpływowe grono, a i jakieś Wielkie Wschody Polski to mają i poza granicami dobre kontakty. Oczywiście nie działają jawnie.


Odp: Pytania - Czerwony - 08.04.2014

Przy braku jednolitego, stabilnego pieniądza codziennego użytku, powszechne wydaje się używanie bilonu zagranicznego,


Odp: Pytania - PYRALGINA - 08.04.2014

To rozsądne stanowisko. Choć pewnie państwa obok nas niezbyt się z tego cieszą. Bilon się często mało opłaca.


Odp: Pytania - kopia Szmera - 08.04.2014

Chciałem dołączyć do stosu spraw na tajnym, ale innym też się to info przyda -- jak jest obecnie z nastrojami pro/antywywrotowymi i pro/antyrosyjskimi w szeroko rozumianym kraju? Ze szczególnym uwzględnieniem województwa ruskiego Tongue (Można by to zrobić w formie krótkiego eventu, ostatecznie mogę ci go napisać według wytycznych). Napisałem o tym artykuł w wieściach krakowskich.


Odp: Pytania - PYRALGINA - 08.04.2014

Mógłbym brać ewenty od graczy na zlecenie, ale jakbym za to płacił, to wpływałoby na grę, a to bezsensu. Ale zastanowię się nad tym. Dziękuję za pytanie i temat do rozważań.


Odp: Pytania - kopia Szmera - 08.04.2014

Słodki Wisznu, czy mam(y) traktować ten event jako odpowiedź? :*


Odp: Pytania - PYRALGINA - 08.04.2014

Tak.


Odp: Pytania - kopia Szmera - 08.04.2014

Bardzo w twoim stylu Big Grin