Kanciapa: historie nieprawdziwe
Konsultowanie dziwnych pomysłów (fetyszy?) Mistrza Gry (Mistrzów Gry) - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Szczytowy okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-168.html)
+---- Dział: 1. Wielowódstwo (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-5.html)
+----- Dział: Forum organizacyjne (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-12.html)
+------ Dział: Śmieci, SPAM i wiele innych ciekawych rzeczy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-14.html)
+------ Wątek: Konsultowanie dziwnych pomysłów (fetyszy?) Mistrza Gry (Mistrzów Gry) (/thread-15.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Odp: Konsultowanie dziwnych pomysłów (fetyszy?) Mistrza Gry (Mistrzów Gry) - PYRALGINA - 07.04.2014

Ja nie mam po prostu jestem smutny. Ale nie miałem nigdy pretensji do ciebie.


Odp: Konsultowanie dziwnych pomysłów (fetyszy?) Mistrza Gry (Mistrzów Gry) - Czerwony - 08.04.2014

To prawda, generalizowałem.


Odp: Konsultowanie dziwnych pomysłów (fetyszy?) Mistrza Gry (Mistrzów Gry) - PYRALGINA - 08.04.2014

http://kanciapa.pbf.net.pl/index.php?topic=100.msg632#msg632

Ten wybór członków i ich wizerunków nie był ze mną konsultowany. Nie chcę jednak od razu uznać to za wniosek do odrzucenia, tylko z racji tego, że nie był ze mną skonsultowany. Proszę graczy o opinie w tej sprawie.

http://kanciapa.pbf.net.pl/index.php?topic=96.msg627#msg627

To również nie było ze mną konsultowane. I również proszę o opinie.


Odp: Konsultowanie dziwnych pomysłów (fetyszy?) Mistrza Gry (Mistrzów Gry) - kopia Szmera - 08.04.2014

Dla mnie obaj sobie żartują i walą aluzje, ale o ile Kwiatek robi to w granicach i OK, to ers nie. Te fotosy nijak się mają do realiów gry Tongue


Odp: Konsultowanie dziwnych pomysłów (fetyszy?) Mistrza Gry (Mistrzów Gry) - Czerwony - 08.04.2014

Jak dla mnie w naszym świecie trylogia Sienkiewicza mogła nie powstać, tylko chciałbym żebyś określił, czy razem z ustrojem zakonserwowały się też kanony mody.


Odp: Konsultowanie dziwnych pomysłów (fetyszy?) Mistrza Gry (Mistrzów Gry) - Ruski - 08.04.2014

(08.04.2014, 19:10)kopia Szmera link napisał(a): Dla mnie obaj sobie żartują i walą aluzje, ale o ile Kwiatek robi to w granicach i OK, to ers nie. Te fotosy nijak się mają do realiów gry Tongue

+1


Odp: Konsultowanie dziwnych pomysłów (fetyszy?) Mistrza Gry (Mistrzów Gry) - kopia Szmera - 08.04.2014

(08.04.2014, 19:12)Czerwony link napisał(a): Jak dla mnie w naszym świecie trylogia Sienkiewicza mogła nie powstać
Ja o nazwiska w ogóle nie mam pretensji. Sam wymyśliłem Iwana Komarenkę, który, jak sobie ostatnio przypomniałem, przed władaniem Wszechrusią robił różne rzeczy na wcześniejszych Ante Tongue A Wisznu chciałem puścić Harry'ego Pottera, tylko go tłum graczy zmusił do zmiany.


Odp: Konsultowanie dziwnych pomysłów (fetyszy?) Mistrza Gry (Mistrzów Gry) - Czerwony - 08.04.2014

Harry Potter nie podobał się mniej ze względu na nazwisko, a bardziej ze względu na egzotykę tej postaci.


Odp: Konsultowanie dziwnych pomysłów (fetyszy?) Mistrza Gry (Mistrzów Gry) - PYRALGINA - 08.04.2014

Ja mogę się zgodzić na tych z trylogii, ale ja nimi będę kierował i nie wiem jak kolega ers z takim wyglądam ich do czegoś przekona szczególnie jak będą pijani z będą mieli w rękach szable.


Odp: Konsultowanie dziwnych pomysłów (fetyszy?) Mistrza Gry (Mistrzów Gry) - kopia Szmera - 08.04.2014

Będą eventy "usiekli szefa partii w obojczyk"? Trzymam za słowo :>