Kanciapa: historie nieprawdziwe
[porzucone/zakończone] Genocidio - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Obszar startowy gier (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-10.html)
+--- Wątek: [porzucone/zakończone] Genocidio (/thread-134.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Odp: [Otwarte] Genocidio - PYRALGINA - 13.04.2014

To nie jest abstrakcja. Nikt nie wie jaki może być efekt promieniowania. Najpewniej śmierć, ale niezbadane są wyroki opatrzności.


Odp: [Otwarte] Genocidio - kopia Szmera - 13.04.2014

W ogóle takie rzeczy to nie abstrakcje, tylko fantastyka.

Jakby co, ja nie składam zgłoszenia, bo mi doglądanie jednej gierki wystarcza. Wieczorem dam ci ogłosz na FB.


Odp: [Otwarte] Genocidio - Dalewin - 13.04.2014

Jak się jednak zdecydujesz, to wpadaj ;D

Jeszcze trzech graczy poczeba. Poreklamuje przez ten tydzień trochę. Już wrzuciłem chyba na dwa fora link do kanciapy.


Odp: [Otwarte] Genocidio - PYRALGINA - 13.04.2014

A mogę zrobić republikę dzieci w Pieninach? Powiedzmy, że były tam dzieci na feriach i to w dużej ilości, a poza nimi głównie starcy. W czasie wojny wymordowali starców i teraz walczą z władzą dorosłych? Przeszłoby?


Odp: [Otwarte] Genocidio - ers - 13.04.2014

Wrzuciłem reklamę na WayofWar.org.


Odp: [Otwarte] Genocidio - Dalewin - 13.04.2014

(13.04.2014, 14:03)PYRALGINA link napisał(a): A mogę zrobić republikę dzieci w Pieninach? Powiedzmy, że były tam dzieci na feriach i to w dużej ilości, a poza nimi głównie starcy. W czasie wojny wymordowali starców i teraz walczą z władzą dorosłych? Przeszłoby?

No to już bardziej realne niż zmutowane małpy. MadMax powiadasz? Big Grin


Odp: [Otwarte] Genocidio - PYRALGINA - 13.04.2014

Bardziej miałem przed oczyma Battle Royale, ale w MM rzeczywiście też coś takiego było.


Odp: [Otwarte] Genocidio - kopia Szmera - 13.04.2014

Ja tylko powiem, że jeśli Wisznu będzie w to grał, to obaj dostaniecie global moderatorów i założę dla was obu jedno konto admińskie do używania w razie potrzeby. Rozumiem, że jesteście dorośli i nie będziecie włazić po cichu na tajne jeden drugiemu, ale wiecie Tongue


Odp: [Otwarte] Genocidio - Dalewin - 13.04.2014

Oczywiście.Sesessesesese


Odp: [Otwarte] Genocidio - PYRALGINA - 13.04.2014

Żeby było sprawiedliwie kolega może zostać moim Murzynem do roboty administracyjnej.