Katarzyna Śmietana
#1
[Obrazek: bx_IWBSu_N.png]

Katarzyna Śmietana (dawniej Wolfgang Śmietana) urodziła się w 25 grudnia 1959 roku w Warszawie. Jej rodzice są farmaceutami. Jej ojciec Maciej Śmietana jest socjaldemokratą (czyli komunistą sprzeciwiającym się interwencji). Przez wiele lat pracował jako sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia. Jej matka jest Wietnamką i pracowała w Ambasadzie Wietnamskiej, a po uzyskaniu polskiego obywatelstwa uzyskała zatrudnienie w Ministerstwie Zdrowia. Rodzice byli osobami dość religijnymi, kolekcjonerami prasy zagranicznej (szczególnie naukowej), oraz miłośnikami muzyki klasycznej.

Historia Wolfganga:
Wolfgang był niezwykle grzecznym dzieckiem zawsze mającym najlepsze wyniki w nauce, uczestniczącym we wszystkich olimpiadach chemicznych. Nie lubił jednak się brudzić i prawie nie wychodził z domu, więc miał mało przyjaciół. W czasie studiowania farmacji (kontynuował rodzinną tradycję, obecnie ma tytuł magistra farmacji) wstąpił do III Zakonu Dominikańskiego i złożył dodatkowe śluby celibatu. Rezygnacja z małżeństwa dała mu duchowy spokój dzięki, któremu zaangażował się w protesty związane z ochroną prawa do życia (przeciw aborcji i karze śmierci), oraz ochroną przyrody i praw zwierząt. W tym czasie również rozpoczął terapię hormonalną.

Historia Katarzyny:
Gdy wyznała ojcu, że jest kobietą zaakceptował jej decyzję i wykorzystał wpływy w ministerstwie, by można było przeprowadzić transformację. Po terapii hormonalnej i korekcie płci udało się Katarzynie otrzymać nowe dane. Od tej pory nigdy nie mówiła na temat swojej poprzedniej płci i ignorowała wszelkie plotki. Rozpoczęła wydawanie początkowo nielegalnego periodyku „Żywa Zieleń” wokół którego zebrała grono miłośników przyrody i którego redaktorem jest do dnia dzisiejszego. Konspiracyjna siatka „Żywej Zieleni” przez wielu socjaldemokratów (czyli komunistów którzy nie popierają interwencji) chcących wykorzystać Katarzynę jako jedną ze swoich nowych twarzy stała się początkowo ważnym elementem wywiadu dla władz powstańczych, co dodało znaczenia jej organizacji. W związku z tym otrzymała miejsce w KOP.

_____
Pomyślałem że ostatni raz spróbuję. Zbyt dużo miałem nadziei z tą postacią i wydaje mi się w tak ułagodzonej formie akceptowalna. Głównie zależy mi na zielonej lewicy za życiem. Fakt transseksualizmu ujawnię w momencie w którym Szmer uzna, że jest wystarczająco dużo kapitalizmu i otwarcia na Zachód. Posiadanie prasy i bazy poparcia w niegodzących się na interwencję komunistów (nowa twarz dla komunistów jak Aleksander Kwaśniewski) wydaje mi się wystarczająco uzasadniać miejsce w KOP.

Z postacią Aleksandra Czartoryskiego łączą ją rekolekcje u dominikanów, znajomość w kręgach elity PZPR-u, miłość do przyrody. Mieszkanie w Warszawie. Samego Aleksandra zrobiłem tak by przy odrobinie dobrej woli był kompatybilny do każdej postaci co mam nadzieję, że jest widoczne.

Specjalności:
+ przekabacanie zwolenników;
+ medialność;
- sprawność fizyczna;
- gry parlamentarne.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Katarzyna Śmietana - przez Saint/Pisces Aphrodite - 30.06.2015, 22:15
RE: Wniosek o Katarzynę Śmietanę - przez Szmer - 30.06.2015, 22:22
RE: Wniosek o Katarzynę Śmietanę - przez Szmer - 30.06.2015, 22:34
RE: Wniosek o Katarzynę Śmietanę - przez Szmer - 30.06.2015, 22:54
RE: Wniosek o Katarzynę Śmietanę - przez Szmer - 30.06.2015, 23:30
RE: Katarzyna Śmietana - przez Szmer - 12.11.2015, 20:11
RE: Katarzyna Śmietana - przez Szmer - 12.11.2015, 20:20
RE: Katarzyna Śmietana - przez Szmer - 12.11.2015, 20:30
RE: Katarzyna Śmietana - przez Andrij - 12.11.2015, 20:44
RE: Katarzyna Śmietana - przez Szmer - 12.11.2015, 21:07
RE: Katarzyna Śmietana - przez Andrij - 12.11.2015, 21:09
RE: Katarzyna Śmietana - przez Szmer - 12.11.2015, 21:35
RE: Katarzyna Śmietana - przez Czerwony - 12.11.2015, 21:48
RE: Katarzyna Śmietana - przez Czerwony - 12.11.2015, 21:56
RE: Katarzyna Śmietana - przez Andrij - 12.11.2015, 21:53
RE: Katarzyna Śmietana - przez Andrij - 12.11.2015, 22:03
RE: Katarzyna Śmietana - przez Czerwony - 12.11.2015, 22:01
RE: Katarzyna Śmietana - przez Czerwony - 12.11.2015, 22:07
RE: Katarzyna Śmietana - przez Czerwony - 12.11.2015, 22:25
RE: Katarzyna Śmietana - przez Szmer - 13.11.2015, 21:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości